STYMULATORY TKANKOWE

Sunekos  to innowacyjny preparat stosowany podczas zabiegu mezoterapii igłowej. Stanowi połączenie aminokwasów z nieusieciowanym kwasem hialuronowym. Sunekos pozwala aktywować fibroblasty do syntezy nowych włókien białkowych skóry – kolagenu i elastyny, co wpływa na poprawę jędrności sprężystości skóry, spłycenie drobnych zmarszczek. Inne efekty dostrzegalne podczas terapii to głębokie nawilżenie skóry, poprawa kolorytu  i naturalny efekt wolumetrii. Zabiegowi mezoterapii igłowej z wykorzystaniem preparatu SUNEKOS poddaje się obszary takie jak twarz,szyja,dekolt,ramiona, dłonie, okolice oczu. Terapia składa się z serii zabiegów.

Profhilo jest unikalnym zabiegiem odmładzającym nie tylko skórę, lecz także tkankę podskórną, która zapewnia bezpośrednie rusztowanie dla skóry. Zapewnia efekty, które do tej pory możliwe były do osiągnięcia tylko przy skojarzeniu wielu zabiegów, działających na różne mechanizmy starzenia się. Zawiera on najwyższe jak do tej pory stężenie kwasu hialuronowego (dawka 64 mg / strzykawkę) w formie 2 rodzajów łańcuchów kwasu hialuronowego połączonych termicznie (bez dodatków chemicznych). Profhilo nie jest wypełniaczem – po podaniu migruje pod skórą unosząc ją  – „efekt miliona sprężynek”, efekt wygładzenia skóry/ Łańcuchy kwasu hialuronowego o wyselekcjonowanej długości pobudzają komórki skóry właściwej do syntezy: kolagenu typu I i III oraz elastyny silniej niż inne preparaty kwasu hialuronowego (efekt potwierdzony w biopsjach skóry) – efekt przeciwzmarszczkowy i liftingujący. Zapoczątkowuje procesy naprawcze i działa przeciwzapalnie. Pierwsze korzystne efekty są widoczne od razu po zabiegu. Wskazania do zabiegu to wiotczenie skóry, chomiki, zmarszczki, bruzdy, odwodniony, zmęczony wygląd twarzy.

 

Efekty :

Opinie naszych Klientek ...

Dawno nie spotkałam tak profesjonalnej i dokładnej osoby. Poczucie estetyki Pani Sylwii sprawia, że po każdym zabiegu jestem ogromnie szczęśliwa, wielokrotnie korzystałam z usług lekarzy – nigdy nikomu nie udało się osiągnąć tak pięknych efektów z jakimi wychodzę po wizycie w Na No Vo.

logo_na_czarnetło

Na No Vo
ul. Krzywa 2 Łódz
534 558 058