MAKIJAŻ PERMANENTNY

NaNoVo Gabinet kosmetyczny w Łodzi specjalizuje się również w makijażu permanentnym. Makijaż permanentny to specjalistyczny zabieg polegający na wprowadzaniu barwnika w warstwę naskórka, za pomocą specjalistycznego urządzenia i końcówki z igłą, w celu nadania brwiom, ustom pożądanego konturu, koloru i objętości. Makijaż permanentny to świetny sposób na subtelne podkreślenie urody i zatuszowanie drobnych niedoskonałości. Trwałość makijażu permanentnego uzależniona jest od zastosowanej techniki, pigmentu, a także typu cery. Salon kosmetyczny Łódź NaNoVo oferuje makijaż permanentny ust,brwi oraz powiek.

” Wiedza , Doświadczenie ,Preparaty najwyższej
jakości “

WSKAZANIA DO MAKIJAŻU PERMANENTNEGO : 

MAKIJAŻ PERMANENTNY BRWI Łódź

Makijaż permanentny brwi Łódź pozwoli Ci uzyskać efekt symetrycznych brwi o idealnym konturze. Gabinet medycyny estetycznej NaNoVo Łódź oferuje następujące techniki makijażu permanentnego brwi:  metoda ombre – tonalny przebój w makijażu permanentnym, który daje subtelny i piękny efekt cieniowania, metoda cienia – wyraziste brwi z naturalnym efektem, metoda hybrydowa (cień z włosem) – spektakularny efekt gęstych brwi z naturalnym cieniem.
makijaz permanentny ust łódz

MAKIJAŻ PERMANENTNY UST Łódź

Makijaż permanentny ust Łódź uczyni Twoje usta pełniejsze i wyraziste, bez użycia pomadki czy konturówki. Wszystko dzięki odpowiednio dobranym konturze oraz barwie pigmentu. Odpowiednio wykonany makijaż permanentny ust wyrówna ich asymetrię i koloryt, a także powiększy optycznie usta. Metody stosowane w makijażu permanentnym ust to:

kontur z cieniowaniem – polega na nadaniu ustom idealnego konturu z cieniowaniem, który podkreśli i uwydatni ich kształt.
kontur z wypełnieniem – polega na nadaniu ustom idealnego konturu wraz z pokryciem ust jednym kolorem na całej ich powierzchni.
kontur z wypełnieniem 3D – polega na nadaniu ustom idealnego konturu wraz z pokryciem ust dwoma kolorami. Wykonuje się płynne przejście z ciemniejszego koloru, którym pokrywa się kontur ust do jaśniejszego wewnątrz.

Metoda  dobierana jest indywidualnie podczas wstępnej konsultacji biorąc pod uwagę oczekiwania Klientki oraz analizę kolorystyczną uwzględniając m.in odcień karnacji, czy kolor czerwieni wargowej.

makijaz permanentny ust łódz
kreska gorna nanovo

MAKIJAŻ PERMANENTNY OCZU Łódź

Makijaż permanentny Łódź powiek to doskonały sposób na wyeksponowanie górnej lub dolnej linii rzęs.  Idealnie podkreśli Twoje oko i zapewni perfekcyjny efekt niezależnie od sytuacji. Męczy Cię codzienne malowanie kresek, które odbiegają od perfekcji? Makijaż permanentny to idealnie rozwiązanie, które pozwoli Ci cieszyć się nowym, perfekcyjnym spojrzeniem.    

Opinie naszych Klientek ...

Dawno nie spotkałam tak profesjonalnej i dokładnej osoby. Poczucie estetyki Pani Sylwii sprawia, że po każdym zabiegu jestem ogromnie szczęśliwa, wielokrotnie korzystałam z usług lekarzy – nigdy nikomu nie udało się osiągnąć tak pięknych efektów z jakimi wychodzę po wizycie w Na No Vo.

logo_na_czarnetło

Na No Vo
ul. Krzywa 2 Łódz
534 558 058